Posluchárenské sezení CAMPUS

 

Stylové sezení v italském designu, vhodné do všech druhů přednáškových místností i odborných učeben.

Cena 6 363,64 Kč bez DPH
7 700 Kč
Kód produktu 339
Kategorie Posluchárny - auly
 

Trubkové ocelové nohy, průměr 70 mm, síla trubky 2 mm, konstrukce je ukončena kruhovou patkou - rovněž z kvalitní oceli. Průměr patky je 200 mm, síla 2,5 mm, opatřeno 3 dírami k uchycení konstrukce do podlahy. Nohy jsou umístěny po 2 nebo 3 místech.

Stolek může být umístěn na samostatné noze nebo může navazovat na prodlouženou konstrukci předchozí řady. Nohy spojuje ocelová traverza o rozměru 80x40x2 mm, obdélníkového průřezu, ukončená na stranách polypropylenovými ucpávkami.

Sedák:
Sedák je sklopný, automaticky se vrací do svislé polohy. Sedáky jsou vyrobeny z bukové překližky (o síle 11 mm) opatřené transparentním lakem. Překližkové provedení je standardní, ale je možné zvolit také verzi polstrovanou, z perforovaného plechu nebo MDF desky. Sedáky jsou pevně upevněny k ocelové traverze. Hliníkové rameno kruhového profilu slouží k upevnění sedáku k traverze a zároveň chrání sklopný mechanismus.

Opěradlo:
Z tvarované bukové překližky (o síle 14 mm) opatřené transparentním lakem. Opěradlo může také být polstrované nebo z perforovaného plechu.

Psací stolek:
Pevný – vyrobený z laminované desky s ABS hranou, desky stolku jsou průběžné pro 2 nebo 3 místa. Stolek je podepřen ocelovými úchyty, které jsou přivařeny k nohám konstrukce.

Sklopný – rozměr 440 x 353 x 188 mm, vyrobený z laminované desky v barvě buk nebo šedá (z obou stran stolku). Manipulace se stolky je – díky speciální úpravě bočních hran stolku – bezhlučná. Sklopný mechanismus je „antipanik“.

Cena za jedno místo je pouze orientační. Na základě Vaší poptávky zpracujeme konkrétní nabídku, kterou přizpůsobíme požadavku nebo zadání.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: